Author: e***5
Date:
Review: So velvety and lightweight
顏色: 111 high key
Price: HK$36.00
Original Price: HK$48.00
| Color | 522 Sunset Melt |
| Finish | Matte |
| Texture | Stick |
| 高度 | 12.66 cm |
| 長度 | 2.2 cm |
| 淨重 | 1.75 g |
| 寬度 | 2 cm |
| SKU | sb260407154696518170606 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 5014659 people said the quality is very good!
Author: e***5
Date:
Review: So velvety and lightweight
顏色: 111 high key
Author: S***e
Date:
Review: Very nice color 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: 212 玫瑰奶油
Author: S***a
Date:
Review: Thank you so much shein
顏色: 212 玫瑰奶油
Author: c***8
Date:
Review: This is a really nice matte lipstick
顏色: 111 high key
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.